Kıvırcık Saçlı Kadınların Adı Gibi Bildiği 10 Şey

Kıvırcık saçlı kadınların göbek adı gibi bildiği, saçları düz olan insanlara fark atabileceği 10 şeyi galerimizde sizin için bir araya getirdik. İleri butonuna tıklayarak siz de kıvırcık saçlı kadınların ve yakınlarının çok iyi anlayacağı 10 şeyin neler olduğunu görebilirsiniz. Yakınlarınız arasında kıvırcık saçlı biri var mı?

1. Saç şekillendirici mi, o da nesi?

1. Saç şekillendirici mi, o da nesi?

Saçları düz olanların neredeyse günlük aktivite olarak başvurdukları saç şekillendirme aleti ile saçlarını kıvır kıvır yapma işlemini, saçları kıvırcık olan kadınlar hayatlarında duymamışlardır. Saçlarınızı kıvırcık yapmaya çalışırken, size anlamaz gözlerle bakarlar. Saç şekillendirici, kıvırcık saçlı kadınlar için oldukça fuzuli bir icattır.2. Hep aynı cümleleri duymaktan gına gelmiştir!

2. Hep aynı cümleleri duymaktan gına gelmiştir!

* Saçların da bayağı ağırdır, kaç kilo?
* Saçlarını taramak zor olmuyor mu?
* Saçlarınla oynayabilir miyim? Çook tatlılar!
* "Kıvırcık" takma adı üzerlerine yapışmıştır.3. Çok fazla kişide yoktur ondan özel hissettirir

3. Çok fazla kişide yoktur ondan özel hissettirir

Çevrelerindeki insanların saçları ya düz ya da dalgalı olduğundan, herkeste kıvırcık saç yoktur ve bu da insana kendini özel hissettirir. "Ben bulunmaz bir Hint kumaşıyım" edasıyla etrafta dolaşmanızı sağlar.4. Ne kullanırsanız kullanın, saçlar şekil almamak için adeta yemin etmiştir!

4. Ne kullanırsanız kullanın, saçlar şekil almamak için adeta yemin etmiştir!

Jöle, saç şekillendirici krem vs. ne kullanırsanız kullanın kıvırcık saçlar istenilen şekle gitmeyi şiddetle reddeder. Kendi bildiğini okur ve istenilen şekle girmemek için adeta özellikle direnir.
Tokalar elinizde kalır durur. Sonunda teslim olup, "En güzel halim, doğal halim" diyerek kendinizi kandırmaya çalışırsınız.5. Selfie çekerken sadece kendisi ve saçları çıkar

5. Selfie çekerken sadece kendisi ve saçları çıkar

Diyelim ki 3 kız selfie çekeceksiniz, imkansız! Kıvırcık saçlı arkadaşınızın saçlarının iki yanında kaybolursunuz.. Siz mutlu mutlu objektife gülümserken aslında bütün yüzünüzü arkadaşınızın gür ve laf dinlemez haylaz saçları kaplamıştır...6. Ne zaman sizi mutlu ederler

6. Ne zaman sizi mutlu ederler

Kıvırcık saçlı kadınlar, pozitiflerdir ve her daim neşe doludurlar. Sizin canınız sıkkın bile olsa, olayların olumlu yanında bakıp, sizi bir anda keyiflendirebilirler.


7. Saçlarının içinde bir şeyleri kaybedebilir

7. Saçlarının içinde bir şeyleri kaybedebilir

Toka, USB aleti gibi ufak tefek eşyalar ustalıkla kabarık kıvırcık saçların içine saklanıverir ve kıvırcık saçlı sahibiyle mutlu mesut yaşarlar.


8. Kıvırcık saçlı kadınların saçlarından yaptıkları değişiklikler hemen fark edilir!

8. Kıvırcık saçlı kadınların saçlarından yaptıkları değişiklikler hemen fark edilir!

Kıvırcık saçlı kadınların saçlarından yaptıkları değişiklikleri hemen fark edersiniz. O yüzden ondan papara da yememiş olursunuz.


9. Saçlarını elinizle okşadığınız zaman tüm negatif enerjiniz uçar gider.

9. Saçlarını elinizle okşadığınız zaman tüm negatif enerjiniz uçar gider.

Elinizi saçlarına değdirdiğiniz anda, tüm negatif enerjiniz bir anda yol olur. Kendinizi rahatlamış ve mutlu hissedersiniz.


10. Saçlarını yıkadıklarında şampuan kokusu yeniden yıkayana kadar geçmez!

10. Saçlarını yıkadıklarında şampuan kokusu yeniden yıkayana kadar geçmez!

Saçlarını yıkamalarından sonra girdikleri ortama mis gibi bir şampuan kokusu yayılır. Ve o yayılan şampuan kokusu günlerce geçmez. Siz de bu güzel kokuyu doya doya koklarsınız.